Wyjątkowy kurs dla wyjątkowych osób w którym otrzymujesz unikalną wiedzę, ujawniającą wiele tajemnic, które nie były dostępne aż do tej pory.   W NAGRANIACH VIDEO HD ZNAJDUJE SIĘ DLA CIEBIE: TAK, DECYDUJĘ SIĘ 10 godzin  - Intensywnego - Wyjątkowego - JEDYNEGO NA RYNKU  - Kompleksowego -   kursu VIDEO w rozdzielczości HD w języku polskim wraz z warsztatami  plus obszerny zestaw materiałów i instrukcji gotowych do wydruku SZKOLENIE XXI WIEKU NA WYCIĄGNIĘCIE TWOJEJ RĘKI “Na przestrzeni ponad 25 lat moich doświadczeń  i pracy na poziomach pozafizycznych udało mi się  przypomnieć i wypracować wiedzę która definitywnie zmienia świat. Teraz jestem gotów podzielić się tą  wiedzą z innymi…”

Witam serdecznie, dziękuję z serca za kurs, który otrzymałem tydzień temu. Przede wszystkim dziękuję za to, że otrzymałem kurs do domu, ponieważ wiedza, która jest w nim zawarta zmobilizowała mnie do intensywnej pracy i wygląda na to, że na długi czas. Dziękuję za wspaniały przekaz treści i formy, niektóre techniki, które pan proponuje po prostu powalają na kolana swoją skutecznością i prostotą, nie wiedziałem, że mam takie możliwości. Szczerze polecam pana kurs każdemu, kto zadaje mi pytanie - “skąd potrafię takie rzeczy” :).


(...)gdy pewnego dnia w końcu zgodzi się Pan na wystąpienie w (...), jako pierwsza rezerwuję miejsce dla Pana w swoim programie. Kurs OnPK na który zdecydowałam się ze zwykłej ciekawości, stał się główną przyczyną mojego braku czasu po pracy dla znajomych i rodziny. Sprawdzałam, testowałam i uczyłam się przed długi czas wszystkiego o czym Pan mówi (i robię to nadal) i powiem tylko, że nie wiem skąd Pan przybył, nie wiem skąd ma Pan taką wiedzę, ale wiem, że to wszystko jest niesamowicie skuteczne. Panie Dominiku, zdaję sobie sprawę, że wiedza, którą Pan przekazuje jest niezwykle unikatowa (...) proszę robić nadal to co Pan robi. Bardzo Panu dziękuję .

Panie Dominiku, nie wiem jak pan to robi, ale jak słucham i oglądam pana i kurs, dosłownie czuję jak wymiata ze mnie wszystko co mi nie służy. Zrobiłem doświadczenie, bo mieszkam sam i puściłem głośniej na TV pana wykład. W ciągu kilkunastu minut dosłownie zapanował w całym pomieszczeniu absolutny spokój! Jestem osobą o dużej sensoryce i definitywnie jestem zszokowany pana możliwościami, nie mówiąc już o przekazywanej wiedzy, do której jeszcze w wielu aspektach szybko nie dorosnę. Proszę przyjąć najgłębsze wyrazy podziękowania.


Dwadzieścia lat pracuję jako bioenergoterapeutka, mam świadectwa czeladnicze i masę innych dyplomów, ale po przesłuchaniu Pana kursu najzwyczajniej poczułam się jakbym była zupełnie na początku ścieżki. Uświadomił mi pan przede wszystkim wiele aspektów, o których nikt nigdy mi nie mówił. Nareszczie zrozumiałam na czym tak naprawdę polegała moja dotychczasowa praca i skąd w moim życi wzięło się tak wiele zagadnień, z którymi dopiero teraz mogłam się uporać, dzięki Pana pomocy. Mam ochotę pozdejmować te wszystkie dyplomy ze  ścian, ponieważ dzięki panu doszłam do tego, że dyplom nie tworzy umiejętności, ani nie jest ich świadectwem. Liczę na dalsze wsparcie pozdrawiam i dziękuję serdecznie.


Panie Dominiku, dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Pana kurs całkowicie odmienił moje życie, wiedza jaką otrzymałam jest po prostu niesamowita! Z radością przesyłam najszczersze wyrazy uznania i czekam na więcej.


Witam, dziękuję za kurs. Nie spodziewałam się aż takiej “jazdy”... Przyznaję, że zostałam najzwyczajniej zaskoczona oczywistością Pana przekazu, wieloma technikami pracy oraz samą formą przekazu. Gdy słucham pana kursu nie wiem czy to z głowy mi paruje wiedza, czy puszczają blokady. Jakkolwiek gratuluję całokształtu, a przede wszystkim prawdziwej mocy, jak w przekazie, tak i tej z wyższych poziomów. Jak dla mnie - najwyższa półka. Proszę przyjąć wyrazy szczerego uznania.

Witam Panie Dominiku. Od jakiegoś czasu ogarniam kurs. Przyznaję, że po pierwszych trzech godzinach projekcji, musiałem po prostu przerwać, gdyż siedziałem z opadniętą szczęką i zwyczajnie nie zatkało. Wydawało mi się, że jestem osobą zaznajomioną z wieloma tematami, jednak pokazał mi Pan w jak wielkim byłem błędzie. Wyrazy szacunku.Ponad 10 godzin teorii i warsztatów do samodzielnej nauki własnym tempem w zaciszu Twojego domu

Przystępność i zrozumienie dla każdego (od 21 do 121 lat)

Skuteczność u każdego (od 21 do 121 lat)

Stały dostęp na całe życie - otrzymujesz kurs na nośniku do domu w formie przesyłki

Komplet materiałów edukacyjnych i pomocniczych do wydruku

KURS OPERACJI  NA POLACH KWANTOWYCH Sugerowana minimalna wysokość donacji za Kurs Operacji Na Polach Kwantowych wynosi 9999,- zł KURS OPERACJI  NA POLACH KWANTOWYCH

To czego dokonał Pan w Kursie Operacji Na Polach Kwantowych przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nie jestem w stanie nic więcej napisać. Z głębi serca - DZIĘKUJĘ.